Hoşgeldiniz

Sizler şu anda tamamen dalış profesyoneli yetiştirmeye adanmış bir web sitesini ziyaret etmektesiniz. Daha açık olmak gerekirse, SSI Dalış Profesyonelleri için eğitim fırsatlarını buradan öğrenebilirsiniz.

SSI – Scuba Schools International dünya çapında bilinen bir dalış eğitim sistemidir. Yüzmeden serbest dalışa, rekreasyonel dalıştan teknik dalışa, dalgıçların, eğitmenlerin ve eğitmen eğiticilerin eğitildiği eksiksiz bir dizgedir.

Pro Diver Academy, Happy Bubbles Dalış Merkezi tarafından Türkiye’nin her yerinde dalış profesyoneli eğitimi ve iş bulma fırsatları yaratmak için oluşturulmuş bir girişimdir. Dalış profesyoneli eğitimlerimiz SSI Dive Guide seviyesinden Asistan Eğitmen Eğiticisi’ne kadar geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Bundan ötesi ülkemizdeki SSI servis merkezinin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen politikalar çerçevesinde yapılan Eğitmen Eğiticisi eğitimleridir.

Eğer dalış profesyonellerinin yaşamlarını merak ediyorsanız ilgili videoları buradan izleyebilirsiniz.

Lütfen sayfalarda gezinerek Scuba, XR (eXtended Range) ve Serbest Dalış Eğitmen eğitimi fırsatları hakkında daha detaylı bilgi alın. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle irtibata geçebilirsiniz. İletişim alternatiflerini sağdaki sütunda görebilirsiniz.

Gizlilik Politikamızı öğrenmek için buraya tıklayın.

Blue Oceans

Tüm SSI Dalış Profesyonelleri okyanus çevresini korumaya ve saygı duymaya adanmıştır. Eğitim sistemimiz bu konuda dev bir adım atarak Blue Oceans Programı’nı oluşturmuştur. Bu program okyanusların, denizel yaşamın korunmasına ve sürdürülebilir dalış turizminin ayrıntılarına odaklanmıştır. Bu program tüm dalgıçlara ve dalış profesyonellerine ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Plastik atık yönetimi, aşırı CO2 emisyonu nedeniyle ölen mercan resifleri, yüzgeçleri için öldürülen köpek balıkları ve daha pek çok çevresel konuyu öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken MySSI uygulamasına giriş yapmanız!

Çevresel duyarlılık ve onu korumaya yönelik istekliliği olmayan hiç bir birey SSI Dalış Profesyoneli olmayı düşünmemelidir.

This image has an empty alt attribute; its file name is missiondeepblue_banner_1600x500-1024x320.jpg
#BlueOceansProgram