Serbest Dalış Eğitmeni

Hepsi tek nefeste…

Temel Serbest Dalış Eğitmeni:

SSI Temel Serbest Dalış Eğitmenliği Kursu sadece SSI Profesyonelleri için tasarlanmıştır. Serbest dalış dünyasına kolay bir giriş olarak düşünülebilir. Program giriş seviyesi programların detaylarını kapsayan keyifli bir atölye çalışması şeklinde yürütülmektedir.

Serbest Dalış Eğitmeni Seviye 1:

Serbest dalış tecrübenizi paylaşmaya ve öğretmeye başlamaya hazır mısınız? Serbest dalış eğitmenliğinin ilk adımı sizi bekliyor. Bu program sayesinde gerçek bir serbest dalış profesyoneli olma fırsatı elde edeceksiniz!

Serbest Dalış Eğitmeni Seviye 2:

Eğer istekli bir serbest dalıcıysanız, tecrübelerinizi öğrencilerinizle paylaşmak için size en uygun program budur. İkinci seviye eğitmen programı SSI ailesine serbest dalış eğitmeni olarak girebilmeniz için en ileri seviye eğitmenlik programıdır.

Serbest Dalış Eğitmeni Seviye 3:

Derin serbest dalışın sırlarını öğretmeye hazır mısınız? Eğer tecrübeli bir Seviye 2 Serbest Dalış Eğitmeni iseniz ve üst düzey serbest dalıcılara öğretmeye hazırsanız bu fırsatı kaçırmayın.

Serbest Dalış Uzmanlık Eğitmeni:

Serbest dalış uzmanlık kursları serbest dalışın anahtar unsurlarıdır. Farklı uzmanlıkları öğrencilerinize sunabilmeniz mutlu ve kendinden emin dalgıçlar yaratacağı gibi, eğitmene de daha üst seviyede bilgelik verecektir.

Serbest Dalış Uzmanlık Eğitmen Eğiticisi:

Tecrübenizi diğer profesyonellerle paylaşmak mı istiyorsunuz? SSI’ın bu programının hedefi, SSI scuba eğitmenlerine Temel Serbest Dalış Kursu’nu vermeleri için gerekli bilgi ve becerileri öğretebilmenizdir.